ODSZKODOWANIA

ZAKRES PRAKTYKI:

 

1. BŁĘDY MEDYCZNE
(ODSZKODOWANIA ZA BŁĘDY MEDYCZNE, ODSZKODOWANIA ZA BŁĘDY LEKARSKIE),

2. ODSZKODOWANIA ZA SZKODY OSOBOWE,

3. SZKODY KOMUNIKACYJNE,

4. SZKODY MAJĄTKOWE,

5. WYPADKI Z ZANIEDBAŃ


Zespół Naszej Kancelarii  odpowiada za cały proces obsługi spraw swoich Klientów, począwszy od weryfikacji dokumentacji, poprzez ocenę faktyczną zdarzenia i zakresu szkody, aż do zakończenia sprawy.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie i praktyka w obszarze odszkodowań, pozwala na pomoc naszym Klientom w podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji.

 

Jednocześnie nasz zespół stanowią osoby świadome potrzeby ciągłego pogłębiania wiedzy i doskonalenia zawodowego, dlatego też na bieżąco uczestniczymy w konferencjach oraz seminariach pozwalających na wymianę doświadczeń z innymi praktykami. 

 

Nadto podkreślenia wymaga, że Nasz Zespół specjalizuje się w sprawach z odszkodowań z tytułu błędów medycznych. Wyróżnia nas to wśród kancelarii specjalizujących się w dochodzeniu odszkodowań.

 

Problematyka odszkodowań z tytułu błędów medycznych charakteryzuje się największym stopniem skomplikowania pod kątem prawnym i należy do najbardziej wymagających w prowadzeniu. Wymaga od pełnomocnika poszkodowanego nie tylko znajomości przepisów ustaw, ale również znajomości zagadnień z zakresu medycyny i doświadczenia procesowego.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym informacjami dotyczącymi poszczególnych zakresów, proponowanej przez Kancelarię, obsługi prawnej w przedmiocie uzyskiwania odszkodowań.

 Kredyty frankowe

Upadłość konsumencka

Oddłużanie

Prawo pracy

Prawo karne

Ustalanie stanu prawnego nieruchomości

Rozwody kościelne

Rozwody

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo spadkowe

Odszkodowania

ZAKRES PRAKTYKI:

1. BŁĘDY MEDYCZNE (ODSZKODOWANIA ZA BŁĘDY MEDYCZNE, ODSZKODOWANIA ZA BŁĘDY LEKARSKIE),

2. ODSZKODOWANIA ZA SZKODY OSOBOWE,

3. SZKODY KOMUNIKACYJNE,

4. SZKODY MAJĄTKOWE,

5. WYPADKI Z ZANIEDBAŃ

 

Zespół Naszej Kancelarii  odpowiada za cały proces obsługi spraw swoich Klientów, począwszy od weryfikacji dokumentacji, poprzez ocenę faktyczną zdarzenia i zakresu szkody, aż do zakończenia sprawy.

   Nasze wieloletnie doświadczenie i praktyka w obszarze odszkodowań, pozwala na pomoc naszym Klientom w podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji. Jednocześnie nasz zespół stanowią osoby świadome potrzeby ciągłego pogłębiania wiedzy i doskonalenia zawodowego, dlatego też na bieżąco uczestniczymy w konferencjach oraz seminariach pozwalających na wymianę doświadczeń z innymi praktykami. 

   Nadto podkreślenia wymaga, że Nasz Zespół specjalizuje się w sprawach z odszkodowań z tytułu błędów medycznych. Wyróżnia nas to wśród kancelarii specjalizujących się w dochodzeniu odszkodowań. Problematyka odszkodowań z tytułu błędów medycznych charakteryzuje się największym stopniem skomplikowania pod kątem prawnym i należy do najbardziej wymagających w prowadzeniu. Wymaga od pełnomocnika poszkodowanego nie tylko znajomości przepisów ustaw, ale również znajomości zagadnień z zakresu medycyny i doświadczenia procesowego.

 

    Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym informacjami dotyczącymi poszczególnych zakresów, proponowanej przez Kancelarię, obsługi prawnej w przedmiocie uzyskiwania odszkodowań.

 

Zadzwoń do nas:

669 828 958

09 września 2023
PRZESTĘPSTWA GOSPODARCZE OSZUSTWO 286 KK Wbrew obiegowym opiniom, że „za długi nie idzie się
14 sierpnia 2023
Przekształcenie przedsiębiorcy, a sprawa cywilna Przedsiębiorca, który w trakcie procesu cywilnego przekształcił swoją działalność

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

KANCELARIA HRD LEGAL
UL. POTOCKA 35/U1, 01-631 WARSZAWA
TEL.
669 828 958
E-MAIL: KANCELARIA@KANCELARIAHRD.PL

©Kancelaria HRD Legal 2023
Polityka prywatności i cookies