Kompleksowa obsługa prawna dla
Twojej firmy

OBSŁUGA PRAWNA

Obsługa prawna 

 

W ramach bieżącej obsługi prawnej dbamy o zabezpieczenie wszelkich interesów naszych Klientów w zakresie prowadzonej przez nich działalności.

 

Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej, spółki prawa handlowego, jak również w formie spółdzielni, fundacji, czy stowarzyszenia.

 

Dzięki bliskiemu kontaktowi z naszymi Klientami, możemy najlepiej poznać problemy i zagrożenia wynikające z ich codziennej działalności.

 

Bieżąca obsługa nie ogranicza się jedynie do doradztwa prawnego, a może przybrać także formę doradztwa biznesowego, połączonego z analizą planów inwestycyjnych, oraz pozyskiwaniem środków finansowych na ich realizację.

 

Zakres, jak również sposób wykonywania bieżącej obsługi, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

 

Oferujemy wykonywanie naszych usług tak poprzez środki komunikacji na odległość, jak również w formie stacjonarnej, w siedzibie Klienta.

 

W ramach obsługi prawnej firm świadczymy pomoc prawną w zakresie:

 

Prawa procesowego,

Obsługi korporacyjnej,

Doradztwa przy umowach,

Optymalizacji ryzyka,

Doradztwa podatkowego,

Wywiadu gospodarczego.
 

 Kredyty frankowe

Upadłość konsumencka

Oddłużanie

Prawo pracy

Prawo karne

Ustalanie stanu prawnego nieruchomości

Rozwody kościelne

Rozwody

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo spadkowe

Odszkodowania

 

DFD

 

Jedną z głównych specjalizacji Kancelarii  jest kompleksowa ochrona interesów wierzycieli. Nasza skuteczność jest wynikiem wieloletniego doświadczenia zespołu w odzyskiwaniu środków dla naszych klientów, jak również niestandardowych sposobów uzyskiwania możliwie najszerszych informacji o majątku z którego możliwe jest prowadzenie egzekucji.

Zajmujemy się prowadzeniem postępowań na wszystkich etapach; negocjacyjnym, windykacyjnym, sądowym oraz egzekucyjnym, zapewniając indywidualne podeście do każdej sprawy oraz pełne prześwietlenie sytuacji dłużnika. 

Ponadto, jako jedna z niewielu Kancelarii, z sukcesami podejmujemy się prowadzenia egzekucji w sprawach po umorzeniach komorniczych oraz bierzemy bezpośredni udział w czynnościach komorniczych co zapewnia najpełniejsze poznanie sytuacji dłużnika, a także pozwala na bezpośrednie składanie stosownych wniosków komornikowi. 

 Świadczymy również usługi kompleksowego zarządzania portfelami wierzytelności dla wierzycieli masowych oraz zajmujemy się obrotem wierzytelnościami, w szczególności pakietami wierzytelności z sektora B2B/B2C.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

 

Zadzwoń do nas:

669 828 958

09 września 2023
PRZESTĘPSTWA GOSPODARCZE OSZUSTWO 286 KK Wbrew obiegowym opiniom, że „za długi nie idzie się
14 sierpnia 2023
Przekształcenie przedsiębiorcy, a sprawa cywilna Przedsiębiorca, który w trakcie procesu cywilnego przekształcił swoją działalność

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

KANCELARIA HRD LEGAL
UL. POTOCKA 35/U1, 01-631 WARSZAWA
TEL.
669 828 958
E-MAIL: KANCELARIA@KANCELARIAHRD.PL

©Kancelaria HRD Legal 2023
Polityka prywatności i cookies