Kredyty frankowe

Upadłość konsumencka

Oddłużanie

Prawo pracy

Prawo karne

Ustalanie stanu prawnego nieruchomości

Rozwody kościelne

Rozwody

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo spadkowe

Odszkodowania

Bank BPH - Kredyty frankowe

 

 

Kredyt frankowy w BPH, to problem, z którym spotkała się duża liczba Frankowiczów w całej Polsce.  Korzystne dla Frankowiczów orzecznictwo sądowe stwarza możliwość odzyskania pieniędzy, które zostały nieuczciwe pobrane, na podstawie wielu klauzul abuzywnych, jakie posiadały umowy kredytowe Frankowiczów BPH.

 

Klienci Banku BPH – Frankowicze, najczęściej zadają nam pytania:

- jak pozwać Bank BPH?

-  jak odzyskać pieniądze?

- jak unieważnić umowę kredytu frankowego BPH?

- czy umowa kredytu indeksowanego frankiem szwajcarskim zawierała klauzule abuzywne?

 

Na wszystkie pytania odpowiadamy niezwłocznie po zapoznaniu się ze szczegółami każdej sprawy.

 

Sprawy frankowe przeciwko BPH

Klienci Banku BPH, czyli Frankowicze BPH szukają informacji dotyczących spraw frankowych, które toczyły się z udziałem Banku BPH.

Osoby zgłaszające się do nas oczekują rozwiązań pozwalających na odzyskanie nadpłaconych rat.

Jak odzyskać pieniądze z nadpłaconych rat oraz jak unieważnić umowę kredytową, jest najważniejszym pytaniem jakie jest stawiane przez Klientów.

 

Kancelaria adwokacka frankowa / Kancelaria radcy prawnego frankowa

Frankowicze BPH oczekują profesjonalnej obsługi prawnej, świadczonej przez wyspecjalizowanego specjalistę – adwokata lub radcę prawnego. Zapewnia to najwyższy standard usług i pewność rzetelnego prowadzenia sprawy. Nasza kancelaria – kancelaria frankowa – zapewnia reprezentację adwokata lub radcy prawnego, co gwarantuje profesjonalną obsługę w sprawie sądowej przeciwko Bankowi w sprawie frankowej.

 

Kredyty frankowe BPH

Bank BPH jak i jego poprzednicy prawni udzielali na przestrzeni lat kredytów frankowych w których klauzule abuzywne stwarzają możliwość podważenia umowy i odzyskania pieniędzy.

Klauzule takie zawierały Umowy podpisywane przez:

BPH PBK S.A. (Bank Przemysłowo-Handlowy PBK S.A.) – kredyty frankowe

– Umowa kredytu hipotecznego 2002 r.

 

BPH S.A. – kredyty frankowe

– Umowa kredytu hipotecznego / Umowa kredytu budowlano hipotecznego 2004 r. – 2006 r.

 

GE Money Bank S.A. – kredyty frankowe

-Umowa o kredyt hipoteczny  2005 r., 2006 r., 2007 r., 2008 r., 2009 r.

 

Kredyt frankowy kredyt indeksowany do CHF zawierany przez GE Money Bank (kredyty z lat 2005 – 2009), stanowią procentowo największy udział ze wszystkich spraw frankowych BPH.

 

Sprawy frankowe sądowe przeciwko BPH

Umowy frankowe Banku BPH zawierają niezgodne z prawem zapisy. W nomenklaturze nazywane są one jako klauzule abuzywne. Klauzule abuzywne w umowach Banku BPH umożliwiają kierowanie spraw do sądu.

 

Klauzule abuzywne - kredyt Bank BPH / kredyt GE Money Bank

Jedną z klauzul abuzywnych w kredytach frankowych BPH, na przykładzie kredytu udzielonego przez GE Money Bank, jest ta wskazana niżej:

„Bank udziela Kredytobiorcy Kredytu w kwocie (…) złotych polskich (..) indeksowanego kursem CHF zwanego dalej „Kredytem” na warunkach określonych w Umowie a Kredytobiorca zobowiązuje się do wykorzystania Kredytu zgodnie z postanowieniem Umowy oraz zapłaty Bankowi prowizji, opłat i innych należności wynikających z Umowy. Na kwotę Kredytu składa się kwota pozostawiona do dyspozycji Kredytobiorcy w wysokości (…) złotych polskich, przeznaczona na realizację celu określonego w ust. 2 oraz kwota należnej składki z tytułu ubezpieczenia od ryzyka utraty pracy opisanego w § 13, w wysokości (…) złotych polskich, która zostanie doliczona do salda Kredytu, zgodnie z zasadami określonymi w § 17, następnie saldo walutowe przeliczane jest dziennie na złote polskie według kursu sprzedaży waluty do której indeksowany jest Kredyt, podanego w Tabeli kursów kupna/sprzedaży dla kredytów hipotecznych udzielanych przez GE Money Bank S.A., opisanej szczegółowo w § 17.”

 

Negocjacje frankowe Bank BPH

Negocjacje frakowe z Bankiem BPH w praktyce nie przynoszą żadnych efektów. Bank ten nie jest skory do porozumień z klientami. Co więcej, powszechne stały się sytuacje w których to Bank BPH pozywa klienta. Pozew Banku BPH przeciwko klientowi dotyczy wynagrodzenia za korzystanie z kapitału. Pozwy te są kierowane przez Bank BPH z uwagi na przedawnienie roszczeń Banku przeciwko klientowi – który wynosi 3 lata.

 

Kredyt frankowy w BPH – jak unieważnić?

Czy da się odfrankowić kredyt i odzyskać pieniądze od banku?

Obecna linia orzecznicza pozwala na przyjęcie wysokiego prawdopodobieństwa wygranej z bankiem. Analizując sprawy frankowe BPH należy stwierdzić, że zdecydowana większość spraw kończy się wynikiem pozytywnym dla frankowiczów – klientów Banku BPH.

 

Kancelaria dla frankowiczów BPH – kredyty frankowe

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej kancelarii, kancelarii frankowej, która pomoże w unieważnieniu umowy z Bankiem BPH, zapraszamy do kontaktu.

 

BPH KREDYT FRANKOWY

Podejrzewasz, że w Twojej umowie kredytu frankowego z BPH są klauzule abuzywne?

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią celem uzyskania bliższych informacji oraz przeanalizowania konkretnej umowy.

 

Zadzwoń do nas:

669 828 958

09 września 2023
PRZESTĘPSTWA GOSPODARCZE OSZUSTWO 286 KK Wbrew obiegowym opiniom, że „za długi nie idzie się
14 sierpnia 2023
Przekształcenie przedsiębiorcy, a sprawa cywilna Przedsiębiorca, który w trakcie procesu cywilnego przekształcił swoją działalność

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

KANCELARIA HRD LEGAL
UL. POTOCKA 35/U1, 01-631 WARSZAWA
TEL.
669 828 958
E-MAIL: KANCELARIA@KANCELARIAHRD.PL

©Kancelaria HRD Legal 2023
Polityka prywatności i cookies